ZAREJESTRUJ SIĘ DO LEKARZA

rodzaje_rejestarcaji

1. Rejestracja on-line zapewnia zdalny wybór terminu wizyty bez konieczności kontaktu z personelem rejestracji. Pamiętaj, że warunkiem odbycia się wizyty jest otrzymanie na emalia wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem rezerwacji wizyty u wybranego lekarza. Wyjątek!!! Rejestracja on-line nie dotyczy rejestracji  do Poradni Dzieci Zdrowych.

Zarejestruj się teraz:

2. Rejestracja telefoniczna rozpoczyna się od godziny 7:00. Proszę pamiętać, że nasz personel dokłada wszelkich starań by odebrać każdy telefon dzieląc czas pomiędzy pacjentów dzwoniących oraz oczekujących przy ladzie recepcyjnej. Udostępniliśmy Państwu pięć kanałów dostępu linii telefonicznej, której numery przedstawiamy poniżej:

41 362 40 11

41 332 71 72

41 332 71 73

41 336 50 01

3. Rejestracja osobista odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00. Jest rejestracją obowiązkową dla pacjentów, którzy po raz pierwszy rezerwują wizytę w poradni specjalistycznej (przy tej wizycie obowiązkowym elementem umożliwiającym rejestrację jest posiadanie skierowania).

4. Kontakt drogą elektroniczną: recepta@medica.com.pl.

5. VisiMed – darmowa aplikacja umożliwiająca rejestrację do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, dostęp do informacji o lekach, aptekach znajdujących się w pobliżu. Do pobrania w Sklep Play (telefon z oprogramowaniem android) app store (telefon z oprogramowaniem iOS).

pani