ZAMÓW RECEPTĘ

Wszystkie poniższe pola formularza zamówienia recepty oraz pola dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i o nieprzebywaniu obecnie w zakładzie leczniczym są polami obowiązkowymi. Bez ich uzupełnienia i zaznaczenia przycisk „ZAMÓW RECEPTĘ” pozostanie nieaktywny, a zamówienie recepty w trybie on-line nie będzie możliwe.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu e-recepty zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.)

  Oświadczam, że aktualnie nie przebywam w zakładzie leczniczym. (szpital, sanatorium, rehabilitacja dzienna, zakład opiekuńczo leczniczy)

  Dzięki naszej nowej stronie internetowej mają Państwo możliwość zamówienia recepty na lek stosowany stale, bez konieczności wizyty u lekarza.

  Z naszej nowej usługi mogą skorzystać wszystkie osoby, które spełnią poniższe warunki:
  1. Pacjent w dniu złożenia zamówienia jest zapisany do naszej przychodni (posiada aktywną deklarację)
  2. Recepta na zamawiany lek była już wcześniej wystawiona w Przychodni Rodzinnej Medica
  3. Recepta wypisywana jest na lek przyjmowany na stałe
  4. Recepta wypisana jest na okres nie dłuższy niż 4 miesiące

  1. Recepta będzie dostępna do odbioru po godzinie 16:00 następnego dnia roboczego po dniu przyjęcia recepty do realizacji;
  2. Jeśli wystawienie recepty na podstawie zgłoszenia nie będzie możliwe, skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia wizyty u lekarza.